Lauljad ja tantsijad saavad osa laulu- ja tantsupeo partnerite sooduspakkumistest

Noorte laulu- ja tantsupeol osalejatele kehtib veel selle nädala lõpuni mitmeid häid koostööpartnerite pakkumisi. Soodustustest saab osa osaleja käepaela ettenäitamisel. Pakkumised leiab laulu- ja tantsupeo kodulehelt.

Väärtustades laulu- ja tantsupeo toimumist ja soovides tunnustada tublide noorte lauljate ja tantsijate indu, pakuvad mitmed organisatsioonid peo perioodil ja sellele järgneval ajal võimalusi külastada neid soodushindadega.  „Laulu- ja tantsupeol on palju häid partnereid, kes ootavad noori pärast suuri pidustusi enda juurde külla. Näiteks saavad peolised pärast lõppenud pingutusi külastada Tallinna Loomaaeda poole hinnaga, Tallinna Linnamuuseumi filiaalid pakuvad noortele laulu- ja tantsupeolistele 1-eurost sissepääsu, Eesti Rahva Muuseumisse pääsevad noored laulu- ja tantsupeol esinejad kogu juuli vältel lausa tasuta. Lisaks leiab veel palju toredaid pakkumisi, mis kindlasti tuju heaks teevad, näiteks saab Apollo kinodes veel selle nädala lõpuni filmielamusi soodsamalt nautida,“ julgustab pakkumistest osa saama Laulu- ja Tantsupeo SA teabejuht Sten Weidebaum.

Soodustuste pakkujate seast ootavad noori enda juurde külla veel näiteks Energia avastuskeskus, Popkunstimuuseum PoCo, Skypark, Tallinna Teletorn jt.  Kõikide laulu- ja tantsupeo partnerite sooduspakkumistega saab tutvuda ja leida meelepäraseim külastus kodulehelt osaleja vaatest: https://2023.laulupidu.ee/koostoopartnerite-eripakkumised/

Lisainfo:

XIII noorte laulu- ja tantsupeo pressiteenistus
e-post: press@laulupidu.ee
telefon: 5355 2519