XXVIII laulupeol osalemisest

Õppematerjalide tellimine toimub 8. jaanuarist – 10. veebruarini 2024 laulu- ja tantsupeo registris. Vaata lähemalt SIIT!

Andmete s.h lõplike valikute ja kollektiiviliikmete korrigeerimine ja täpsustamine toimub 1.september – 15. oktoober 2024 laulu- ja tantsupeo registris register.laulupidu.ee.

Registreerimisel palume sisestada kollektiivi liikmete nimed koos isikukoodidega, et näha laulu- ja tantsupeol osalejate tegelikku mahtu ja ka seda, kes samaaegselt nii laulab, tantsib kui mängib pilli. Need andmed annavad meile võimaluse kavandada maakondlikke eelproove ning laulu- ja tantsupeo nädala ajakava parimal moel.

Laste- ja poistekooridel palume osalemise valiku ühendkooriplokkides märkida võimalused koheselt registreerimisel, aga mitte hiljem kui andmete korrigeerimisel 15. oktoobril 2024.

Poistesegakooridel palume osalemise valiku ühendkoori- ja meeskoori plokis märkida võimalusel koheselt registreerimisel, aga mitte hiljem kui andmete korrigeerimisel 15. oktoobril 2024.

Segakooridel palume osalemise valiku naiskooride- ja meeskooride liigilaulude plokkides märkida võimalusel koheselt registreerimisel, aga mitte hiljem kui andmete korrigeerimisel 15. oktoobril 2024.